• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

De Balie: Vrijheidslezing over corruptiebestrijding in Servië

doycinovicAMSTERDAM - Op zaterdag 17 februari 2025 organiseert De Balie een vrijheidslezing van Stevan Dojčinović, een gerenommeerde onderzoeksjournalist en hoofd van de Servische organisatie Crime and Corruption Reporting Network (KRIK).

Tijdens deze avond deelt Dojčinović zijn inzichten over de strijd tegen corruptie en de zoektocht naar een transparante democratie in Servië. De afgelopen weken protesteren tienduizenden Serviërs tegen corruptie binnen de regering van president Aleksandar Vučić.

Wat begon als een studentengedreven beweging, heeft steun gekregen van boeren, acteurs en docenten. Een recent incident waarbij het dak van een treinstation instortte en 15 levens eiste, heeft de publieke woede verder aangewakkerd. egelijkertijd staat Servië in een geopolitieke spagaat: het land onderhoudt nauwe banden met Rusland, terwijl het tegelijkertijd streeft naar EU-lidmaatschap.

Onderhandelingen met Brussel liggen stil vanwege het gebrek aan afstemming met het EU-beleid, terwijl zorgen over Russische en Chinese invloeden in de Westelijke Balkan groeien.

Hoe ziet de toekomst van Servië eruit?

Dojčinović, die al meer dan vijftien jaar corruptie blootlegt, vertelt over de uitdagingen van journalistiek in een corrupte staat en de gevolgen van zijn werk.


BEKEND VAN DE BALIE IS DE FREEDOM LECTURE

Vrijheid is iets dat wij in Nederland doorgaans als vanzelfsprekend beschouwen. In de serie FREEDOM LECTURE verwelkomde De Balie vrijheidsstrijders als de Iraanse filmmaker Niloofar Azimian, de Egyptische schrijver en activist Nawal el Saadawi, de Oegandese LGBT-activist Frank Mugisha, de Hongaarse journaliste Veronika Munk en de Franse filosoof Didier Eribon.

Bij De Balie delen zij hun verhalen en verspreiden hun boodschap en iedereen leert  van hun strijd.

De Balie/ Ma.  17 februari / 19:30 / Grote Zaal  Vrijheidlezing door Stevan Dojčinović.

wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos