• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Noel Gallagher en Gibson bij Oasis-reünie met unieke gitaar 🎶

ngallgibsOp 21 augustus presenteerde Gibson een zeer gelimiteerde serie van 25 Noel Gallagher Les Paul™ Standard  gitaren.Elk exemplaar is met de hand gesigneerd door Gallagher en exclusief verkrijgbaar bij de Gibson Garage London.

De gitaren zijn gebouwd door Gibson Custom in Nashville en voorzien van een Murphy Lab Light Aged Ebony-finish, SlimTaper™-hals, en een handgemaakte Bear Straps-gitaarband. 

Elke gitaar bevomd zich in  een speciale koffer, met een certificaat van echtheid én een uniek vel handgeschreven songteksten van Noel zelf – telkens gekoppeld aan een Oasis-klassieker uit de huidige Live ’25-tour.

De samenwerking markeerde de terugkeer van Oasis, die op 4 juli hun eerste gezamenlijke optreden sinds 2009 gaven in Cardiff.

Het concert was de aftrap van een wereldtournee die wordt omschreven als de grootste Britse reünie in decennia.

Lee Bartram van Gibson: “Dit is meer dan een instrument, het is een collectors item dat het geluid en het gevoel van Noel Gallagher’s muziek vangt. Geen enkele gitaar is hetzelfde, en dat maakt deze serie uniek.”