• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

De tambour-majoor van de autobranche is hier

tmaubrihEr zijn SUV’s.
Er zijn luxe SUV’s.

En dan is er deze Rolls-Royce Black Badge Cullinan by Cyril Kongo — een voertuig zo groot, donker en nadrukkelijk aanwezig dat je bijna verwacht dat hij zelf het verkeer gaat dirigeren.

Voor sommige mannen is dit geen vervoer meer maar een tastbaar bewijs van succes. Een rijdend krachtveld van glimmend zwart staal, sterrenhemels, graffiti-kunst en zorgvuldig gekweekte onaantastbaarheid.

Zelfs de remklauwen kregen hun eigen kleurenpalet. Alsof een gewone auto eenvoudigweg niet genoeg theater meer biedt. 

Binnenin ontvouwt zich “The Kongoverse”, het fantasieuniversum van kunstenaar Cyril Kongo: planeten, formules, symbolen en explosies van kleur op dashboarden, plafonds en houten panelen. 
De auto werd geen vervoermiddel maar een canvas.

Of misschien beter gezegd: een mobiele troonzaal voor de moderne verzamelaar. 

En ergens is het ook fascinerend.

Want onder al dat maatwerk, de sterrenhemels en het handgeschilderde prestige schuilt nog altijd hetzelfde oeroude verlangen:
de wens om indruk te maken zonder iets te hoeven zeggen.