• Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • De INFINITY collectie van BIGLI

  • Chopard presenteert Red Carpet Collectie 2023

  • Show Addy van den Krommenacker in Parijs groot succes

  • Couture Irving Vorster bij Mondriaandiner

  • Pink Panther Party uit jaren 70 herleven

  • Couturier Zyanya Keizer BINHE en haar Team

  • Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 10 :
Koffers net uitgepakt - snelle boodschap - vlieg terug, verdrietige reden, pubgesprek, irritante Nederlandse betaalregeltjes, steeds die afvalbakterreur, kunstmuseum en genderdiscussie in preutse generatie, - wat is liefde - minderhedenbluf tegenover wegdromende meerderheid, gebrek aan romantiek, commoties in relaties door robottisme naast nieuwe ontwikkelingen.

PodCast 11 :
Mogen meedoen aan 5-delige VPRO-documentairereeks Trappers, hoofdfiguur Stanley directeur bikersbedrijf, een sociaal ingesteld koeriersbedrijf, emotionele karakteristiek van gehandicapten met veel doorzettingsvermogen, koeriers van een diverse nieuwe jonge generatie zijn alert op actualiteit en verschil in financiële beloning in de maatschappij. Reacties en meningen - het slavernijverleden - staatkundige excuses - emoties die doorwerken - herstelbetalingen, vegapraat.

Oekraïense kinderen krijgen 8.000 boeken in hun moedertaal

  ROTTERDAM - Het Boekraїne-project (onderdeel van de stichting On My Way UA) begint met het leveren van boeken voor Oekraïense kinderen in hun moedertaal. We hebben het over kinderen van 4 tot 14 jaar die in opvangcentra voor vluchtelingen wonen.

Deze partij boeken is bestemd voor opvanghuizen in de regio's Leiden/Haaglanden, Amsterdam/Amstelland, Rotterdam en Utrecht. In maart begint het inpakken en daarna volgt het bezorgen van de boeken op de adressen waar ze nodig zijn. Dit alles gebeurt dankzij de steun van vrijwilligers, de Oekraïense ambassade, gemeenten van verschillende provincies en donaties van de Rabobank.

Lezen in de moedertaal is nu belangrijk voor Oekraïense kinderen in Nederland, zodat ze zich verbonden voelen met hun thuisland en ook hun leesvaardigheid en onderwijs kunnen ontwikkelen. Vertegenwoordigers van het Boekraїne-project vertellen hier meer over tijdens een evenement voor Oekraïense kinderen en hun ouders op 25 maart om 16.00 uur (zaterdag) in het Ukrainian House, Pleinweg 196A, 3083 EV, Rotterdam.

Het programma bevat ook een interessante zoektocht voor kinderen met geschenken, prijzen en iets lekkers.

Genodigde  deelnemers aan het evenement zijn: 1. Oekraïense kinderen en ouders - 2. Oprichter Stichting On My Way UA Marloes Pomp - 3. Een vertegenwoordiger van de gemeente Rotterdam - 4. Wethouder vermogen Rabobank (Rotterdam) Jaїr Thieme. 5. Coördinator van het Oekraïense Huis in Rotterdam Oksana Savchuk - 6. Coördinator van het Boekraїne-project Valeriia Sorochan