• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

A COMING OF A (R)AGE RITUAL 🌟

acritDe repetities zijn begonnen voor A COMING OF (R)AGE RITUAL, de nieuwe voorstelling van XILLAN, artist in residence bij Theater a/d Rijn.

Deze rituele performance is een innerlijk gevecht tussen heden en verleden, strijdlust en twijfel, nalatenschap en toekomst.

Het is een ode aan vergeten helden en een dreigende God die probeert alles wat zij zijn te onderdrukken. Wie heeft het laatste woord? Is dit de voortzetting van een vergeten queer legacy, of een poging een held in leven te houden — en jezelf te troosten?

Naast een eerbetoon aan Surinaamse helden is A COMING OF (R)AGE RITUAL ook een bevrijdingsdaad voor iedereen die nog steeds op zoek is naar zijn plek in de wereld.

De voorstelling is onderdeel van XILLAN’s debuutdrieluik en volgt op de roman MENSEN ALS ZONNEN EN MENSEN ALS MANEN en vóór het album SON.

Artistieke begeleiding: RIGHTABOUTNOW - Productie: Theater a/d Rijn
Coproductie: What You See Festival & RIGHTABOUTNOW INC.

In samenwerking met: BRUT & Uitgeverij Blauw Gras

🗓 TOURNEE: 23 NOVEMBER 2025 – 26 FEBRUARI 2026

🌟 Première: zondag 23 november 20:30 uur 

THEATER UTRECHT - WHAT YOU SEE FESTIVAL 

DOOR: ELIAN BRON