• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Berry Rutjes opent inschrijving voor hoedencursussen 2027

DOOR: CAROLYN MERCEDES / - 28 juli 2026 - DUTCH HAT ACADEMY/ DEN HAAG/GOUDA – Hoedenontwerper Berry Rutjes heeft de cursuskalender van de Dutch Hat Academy voor 2027 geopend. 

Het nieuwe programma omvat tweedaagse masterclasses, een zomerweek en een jaaropleiding voor deelnemers die zich willen verdiepen in het maken van haute-couturehoeden.

De cursussen richten zich zowel op beginners als op ervaren hoedenmakers die hun vakmanschap verder willen ontwikkelen.

Volgens Rutjes staat het creëren van tijdloos vakmanschap daarbij centraal.

Dat uitgangspunt kreeg onlangs extra aandacht toen Koningin Máxima tijdens de opening van WorldPride Amsterdam opnieuw een creatie van Berry Rutjes droeg.

De hoed werd oorspronkelijk ontworpen voor Royal Ascot in 2019 en keerde jaren later terug bij een andere officiële gelegenheid.

Volgens Rutjes laat dat zien dat couture niet alleen voor één moment wordt gemaakt, maar jarenlang zijn waarde kan behouden.

Naast de nieuwe cursussen biedt de Dutch Hat Academy ook het programma Hero Mastery, bedoeld voor ervaren hoedenmakers die hun eigen artistieke signatuur verder willen ontwikkelen.

Van 3 tot en met 11 augustus is het atelier wegens vakantie gesloten. 

De webshop en inschrijvingen voor cursussen blijven in die periode wel beschikbaar.