• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

› ‹
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Sheila de Vries toont de kleuren van de herfst

sdvtklheLAREN – The Label Sheila De Vries presenteerde in het Larense Brinkhuis een collectie met bijzondere stoffen, jassen en jasjes. De vaste kring klanten was er weer en na afloop ging het publiek meteen naar de rekken.

In de sfeervolle zaal van het Brinkhuis ontmoette iedereen elkaar weer in een gezellig geroezemoes. Sheila de Vries heeft een grote, trouwe kring klanten die haar modeshows niet graag missen.

Het voorprogramma begon met een bijzonder grappige film van een vroegere show in het Koninklijk Instituut voor de Tropen. Tv-presentator Gert Jan Dröge sprak daarin bekende vrouwen aan op zijn eigen elitaire manier.

Op het scherm verschenen onder anderen Babette Cremer, Jette van der Mey, Ans Markus en haar dochter.

Bijna applaus kreeg Liesbeth Mekkering van Stichting Beter Lopen, die ook nu in Laren weer zeer hip aanwezig was. Zij helpt mee aan de plaatsing van een kostbaar looprek, waarmee mensen met een dwarslaesie door oefening beter rechtop kunnen lopen en hun spieren kunnen rekken.

Ook Manuela Loth was in de film te zien. Net als vroeger liep zij nu weer in een indrukwekkende creatie van zwarte kant over het podium.

Het beeld van de vroegere stoffenhandelaar Jacques Snoek bracht Sheila de Vries tot een verzuchting. Mooie antieke stoffen zijn in Nederland nauwelijks nog te koop, omdat zoveel goede stoffenwinkels zijn verdwenen. Voor haar eigen ontwerpen reist zij daarom vaak naar Sevilla en Barcelona, waar zij die bijzondere stoffen nog vindt.

In de nieuwe herfstcollectie waren jasjes en jassen van die vondsten te zien. De makkelijk draagbare bouclé jasjes voor een wandeling op de boulevard hebben op de rug een stolpplooi, zodat zij prettig blijven zitten. Sommige modellen kregen een bijzondere voering. Een fluwelen autocoat en een wijde jas voor de grotere maat kregen extra applaus.

Ook het mannenpak en de klassieke smoking voor een gala waren slim opgebouwd: de twee delen kunnen ieder afzonderlijk worden gedragen.

Na afloop werden de rekken binnengedragen en ontstond er meteen een run op de creaties.

Wie één van Sheila’s stoffen en ontwerpen wil hebben, weet dat zulke kleding nergens anders te vinden is.