• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Beleggers hoopvol tijdens bloedbad ondanks Chinese dreigement

china13425WORTHY NEWS/DE COUTUREKRANT - 13 april 2025 - NEW YORK/PEKING/BOEDAPEST — Aandelenfutures stegen maandag in de nabeurshandel, omdat beleggers zich voorbereidden om goedkope aandelen te kopen na het bloedbad dat verband hield met de tarieven die de Amerikaanse president Donald J. Trump had aangekondigd.

Contracten gekoppeld aan de Dow Jones Industrial Average, de S&P 500 en de technologiegedreven Nasdaq-100-indexen in New York stegen met meer dan 1 procent.

Dit ondanks het dreigement van China om vergeldingsmaatregelen te treffen tegen de VS als president Trump het tarief op Chinese goederen met nog eens 50 procent verhoogt. In Azië, waar veel economieën sterk afhankelijk zijn van handel, stegen Japanse aandelen met meer dan 5 procent na een wijdverspreide uitverkoop op maandag.

In Europa daalde de Stoxx Europe 600-index met 4,5 procent, terwijl ook de bitcoin- en olieprijzen daalden. De plotselinge stijging van ten minste enkele aandelen suggereerde echter dat beleggers bereid waren om in te stappen en meer betaalbare aandelen te kopen, ondanks de dreiging van Peking om de VS met hogere tarieven te treffen.

China, de op één na grootste economie ter wereld, zei woedend te zijn dat president Trump zijn dreigement om de tarieven op Chinese goederen met nog eens 50 procent te verhogen, zou kunnen waarmaken.

Dinsdag meldde een verklaring van het ministerie van Handel dat als de VS de tarieven opvoert, "China resoluut tegenmaatregelen zal nemen om zijn eigen rechten en belangen te beschermen."

Eerder kondigde China een algemeen tarief van 34 procent aan op Amerikaanse goederen, gelijk aan het niveau van Trumps tarief van 2 april op Chinese import. "De Amerikaanse dreiging om de tarieven voor China te verhogen is een vergissing op een vergissing, wat opnieuw de chantage-aard van de VS blootlegt", voegde het ministerie van Handel eraan toe. "Als de VS hun eigen weg blijven gaan, zal China tot het einde vechten."

Toch zei een trotse Trump in Washington dat hij zijn tarieven op Chinese goederen niet zou afschaffen. In een bericht op zijn socialemediaplatform Truth waarschuwde Trump dat "elk land dat wraak neemt op de VS door extra tarieven in te voeren, bovenop hun reeds bestaande langdurige misbruik van onze natie, onmiddellijk te maken zal krijgen met nieuwe en aanzienlijk hogere tarieven, bovenop de oorspronkelijk vastgestelde."

Hij voegde eraan toe: "Daarom, als China zijn verhoging van 34 procent boven hun reeds bestaande langdurige handelsmisbruik niet intrekt vóór morgen, 8 april 2025, zullen de Verenigde Staten met ingang van 9 april EXTRA tarieven van 50 procent opleggen aan China."

viet69 زوج امي الحنون - سكس مترجم wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos