• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Renovatie van voormalig Kamp Westerbork noodzakelijk

westerborkHet kabinet stelt 15 miljoen euro beschikbaar voor de renovatieplannen van Nationaal Herinneringscentrum Kamp Westerbork. Dit staat in de Voorjaarsnota die vandaag naar de Tweede Kamer is gestuurd. Met de bijdrage kunnen de vernieuwingsplannen die het herinneringscentrum vorig jaar presenteerde gefaseerd van start gaan. Daarnaast zijn er ook extra miljoenen beschikbaar voor de algehele Tweede Wereldoorlogsector.

Staatssecretaris Karremans: “Het kabinet vindt het van groot belang dat het verhaal van de Holocaust en de Tweede Wereldoorlog blijvend wordt verteld. We zijn het de slachtoffers verplicht om hen nooit te vergeten en om het belang van vrede, vrijheid en democratie inzichtelijk te maken. Voormalig Kamp Westerbork is een van de meest tastbare plekken in Nederland waar de verschrikkingen van de Holocaust zich hebben afgespeeld. Daarom voelen we ons als kabinet verantwoordelijk om het herinneringscentrum ook voor komende generaties toegankelijk te houden.”

Nationaal Herinneringscentrum Kamp Westerbork, geopend in 1983, is het oudste herinneringscentrum van Nederland. Vanaf deze plek werden meer dan 100.000 Nederlandse Joden, Sinti en Roma afgevoerd naar nazivernietigingskampen als Auschwitz-Birkenau en Sobibor. Westerbork neemt daarmee een centrale plaats in voor kennisoverdracht over de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust. De huidige faciliteiten van Westerbork zijn niet langer toereikend om dit verhaal te kunnen vertellen aan het toenemend aantal bezoekers en scholieren.

De renovatie van het kampterrein en de bouw van een nieuw museum maken het mogelijk dat meer Nederlanders in aanraking kunnen komen met dit belangrijke onderdeel van onze geschiedenis.

 Het verhaal van de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust en de lessen die we daaruit kunnen leren zijn actueler dan ooit. Daarom stelt het kabinet structureel extra geld beschikbaar voor de versterking voor de algehele Tweede Wereldoorlogsector oplopend tot een bedrag van 6.5 miljoen euro in 2029. Daarmee wil het kabinet de infrastructuur door heel Nederland verder versterken en uitbreiden, zodat iedereen in Nederland op een laagdrempelige en kwalitatief goede manier met het verhaal van de Tweede Wereldoorlog en de Holocaust in aanraking komt.

Om dit te bereiken worden organisaties als het Nationaal Comité 4 en 5 mei, de Nationale Herinneringscentra (Nationaal Herinneringscentrum Kamp Westerbork, Nationaal Monument Kamp Vught, Nationaal Monument Kamp Amersfoort, Oranjehotel en Indisch Herinneringscentrum) en de grote oorlogsmusea versterkt.

Over de uitwerking van de verdere plannen wordt de Tweede Kamer op korte termijn geïnformeerd.

viet69 زوج امي الحنون - سكس مترجم wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos