• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Rocco Coronel op E4 Winter Championship 2 podiumplaatsen -1-

corw2pplaALCAÑIZ -15 maart 2026 – Met twee podiumplaatsen in het derde en laatste weekeinde op het circuit van Motorland Aragón in het Spaanse Alcañiz sloot de 15-jarige Rocco Coronel het seizoen in het Spaanse E4 Winter Championship op succesvolle wijze af. Na drie evenementen en in totaal negen races eindigde de Red Bull Junior-rijder van het team MP Motorsport ex-aequo bovenaan in de puntenstand van het rookie-kampioenschap. 

“En dat ondanks dat ik in het vorige raceweekeinde in Jarama drie keer niet aan de finish kwam en daarmee niet scoorde. Dit weekeinde in Aragón was een sterke afsluiting, de snelheid zat er goed in”, zei Coronel na afloop. “Dat geeft vertrouwen voor het reguliere seizoen in het Spaans kampioenschap, dat over een maand start in Valencia.”

Al tijdens de vrijdagstest en de beide vrije trainingen op het 5,344 kilometer lange circuit had Coronel het tempo goed te pakken. “De auto was goed, dat gaf een goede basis om mee te werken voor het weekeinde. We verloren wel tijd in de bochten 14 en 15, voor het opkomen van het rechte stuk”, berichtte hij.
De kwalificatie op zaterdagochtend werd op een natte baan verreden. “We dachten in het begin nog dat we het wel op slicks konden proberen, maar daarvoor was het toch te nat, dus we hebben gewisseld naar regenbanden. Dat pakte goed uit, want daarmee reed ik de tweede tijd, dus een prima uitgangspositie voor de race.”

De race op zaterdag aan het eind van de ochtend bood volop spektakel. Coronel streed na een uitstekende start in de beginfase in een groepje van drie en nam in de tweede ronde met een mooie actie de leiding in de wedstrijd.

Een ronde later moest hij in de verdediging en ging wijd, waardoor hij terugviel naar de derde positie. Vervolgens kwam de safety-car in actie na een incident verderop in het veld. In de zesde ronde werd de race weer vrijgegeven, maar na een halve ronde werd de wedstrijd opnieuw geneutraliseerd nadat er weer rijders van de baan geraakt waren. Uiteindelijk kon er nog drie ronden regulier worden geracet, waarbij Coronel zijn derde plaats wist vast te houden. Daarmee was het eerste podiumsucces van het weekeinde een feit, waarbij hij ook de beste rookie in het veld was.

Voor de korte sprintrace op zaterdagmiddag startte Coronel vanwege de omgekeerde gridvolgorde voor de top twaalf uit de kwalificatie vanaf de elfde plaats. Hij wist direct een plek te pakken, maar toen kwam de safety-car tot het eind van de derde ronde de baan op. Tot aan de volgende safety-car-interventie won Coronel nog twee plaatsen, waarna er opnieuw een neutralisatie volgde.
Daarna won hij nog twee plaatsen, zodat hij, opnieuw achter de safety-car, als zesde over de eindstreep kwam. “In die race was ik echt heel snel, ik moest van ver komen, maar het ging heel goed”, zei Coronel
.

Hij had echter niet lang plezier van zijn klassering, want de wedstrijdleiding legde Coronel en meerdere anderen een tijdstraf van 30 seconden op vanwege inhalen onder safety-car-omstandigheden.

“Het was een wat verwarrende situatie, met lichten van de safety-car die eerder uitgingen en meerdere rijders die inhaalden. Niet echt duidelijk allemaal”, aldus de Nederlandse rijder.