• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Internationale samenwerking tijdens Marinedagen 2023

  DEN HELDER - Nog drie dagen en dan is het zover! Op vrijdag 30 juni, zaterdag 1 en zondag 2 juli staat de Nieuwe Haven in Den Helder volledig in het teken van de Marinedagen 2023. Dit jaar gelijktijdig met SAIL Den Helder ofwel, het grootse nautische evenement van Nederland.

Drie dagen lang kunnen bezoekers de Koninklijke Marine van binnenuit beleven. Voor bezoekers zijn er meerdere schepen geopend, waaronder Zr.Ms. Tromp, Zr.Ms. De Zeven Provinciën en Zr.Ms. Karel Doorman. Daarnaast zijn er onder andere live demonstraties te zien van de Dienst Speciale Interventies, het Korps Mariniers, wordt er een counterdrugsoperatie getoond en laat de Kustwacht zien hoe een redding in zijn werk gaat. Leuk detail bij de demonstraties is dat de vliegende eenheden terug van weggeweest zijn.

Tijdens de Marinedagen laat de Koninklijke Marine zien hoe ze zich inzet als één team van vloot en mariniers voor veiligheid op en vanuit zee. Dat doet de Koninklijke Marine niet alleen dichtbij huis, maar ook over de hele wereld. Daarom staan de Marinedagen in 2023 geheel in het teken van internationale samenwerking. Naast de Nederlandse schepen en eenheden kunnen bezoekers dit jaar ook kennismaken met een aantal buitenlandse eenheden. In de haven van de Koninklijke Marine ligt het Engelse schip HMS Albion. 

Een paar steigers verderop, op het terrein van SAIL Den Helder, kunnen bezoekers het Indonesische KRI Bima Suci en het Uruguayaanse schip Captain Miranda bewonderen. Deze tallships zijn onderdeel van SAIL, samen met deze schepen varen op donderdag 29 juni tientallen internationale tallships Den Helder binnen om zich op te laden voor de grote race die na het weekend start. Door de combinatie van SAIL en de Marinedagen staat een bezoek aan Den Helder garant voor een leuke dag uit.

Ook voor kinderen is er genoeg te doen tijdens de Marinedagen. Zij kunnen bijvoorbeeld een echte Marinedag-baret verdienen door stempels op te halen bij kleine opdrachten op het terrein. Dit zijn bijvoorbeeld over een hindernisbaan rennen met mariniers of de koers van een FRISC bepalen in de techniektent.

Bij elke opdracht krijgen kinderen een stempel, de volle kaart mogen zij inleveren voor een baret. Daarnaast is op het terrein van SAIL ook genoeg te beleven, naast de schepen zijn er ook tal van optredens te zien en is er een kermis.

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws, altijd een plattegrond van het Marineterrein bij de hand hebben of het volledige programma bekijken? Download dan snel de app van de Marinedagen en SAIL. Zowel de Marinedagen als SAIL zijn vrij toegankelijk te bezoeken.

Meer informatie over parkeren of het openbaar vervoer is te vinden in de app

FOTO: TIJDENS DE MARINEDAGEN IN DEN HELDER ZIJN ER MEERDERE - OOK BUITENLANDSE - SCHEPEN TE BEWONDEREN ...  ZOALS DE INDONESISCHE KRI BIMA SUCI ... 

 

 

wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos