• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Adidas brengt iconische voetbalschoen terug op de markt

  De Adidas Predator is één van de meest iconische voetbalschoenen ter wereld. Grootheden in de voetbalwereld speelde op deze unieke schoen en nu bestaan ze maar liefst 30 jaar! Adidas viert dit jubileum en brengt de nieuwe, limited edition Predator 30 uit. Hierbij herintroduceert Adidas de iconische foldover tong. Jude Bellingham speelde direct op de gloednieuwe schoen en met succes: hij scoorde een belangrijke goal in de Champions League!

Jude Bellingham was afgelopen woensdag de allereerste speler die mocht spelen op de nieuwe Predator 30. De middenvelder speelde in het miljardenbal tegen Napoli en scoorde de 2-1. Hiermee treed de Engelsman in de voetsporen van andere legendarische voetballers die al eerder speelde op de Adidas Predator.

Zo maakte onder andere Zinedine Zidane, David Beckham, Xavi Hernández, Kaka, Raul, Steven Gerrard en Robin van Persie furore op deze schoen. Sam Handy, VP Product and Design van Adidas Football, legde uit waarom Adidas ervoor koos om een nieuwe editie van de Predator 30 uit te brengen: ‘Door de jaren heen werd Predator gedragen door een aantal van de beste spelers van hun generatie, tijdens historische momenten op het veld. Nadenkend over de afgelopen drie decennia van innovatie, vonden we dat de tijd rijp was voor een reset. We hebben ons laten inspireren door de elementen die Predator voor het eerst zo populair maakten.’

Wil je deze speciale schoen maar al te graag in huis hebben? Dan moet je snel zijn! Er worden slechts 1994 paartjes uitgebracht! Waarom Adidas voor dit aantal koos? Het staat gelijk aan het jaar waarin de eerste Predator werd uitgebracht.

Pre-orders voor de Predator 30 starten vandaag en de schoenen zijn vanaf 8 december online verkrijgbaar en in geselecteerde Adidas-winkels te koop. De schoenen kosten 350 euro.

ER WORDEN SLECHTS 1994 PAREN UITGEBRACHT ... WIL JE DEZE SPECIALE SCHOEN OOK DAN MOET JE ER SNEL BIJ ZIJN ...

wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos