• Milaan: Marina Rinaldi presenteert Sara Battaglia

  • Addy van den Krommenacker showt in Gambia

  • Paul Schulten 40 jaar in het vak

  • Avontuurlijke clipper zeilrace om-de-wereld met de Perseverance

  • Beroemde Schotse motorkappen dreigen te verdwijnen

  • Het meest geliefde plein in Sevilla: Plaza de España

  • De Mesdag Collectie uit Den Haag toont Sprekende Bomen

  • TOI & MOI van BIGLI voor valentijn

  • Addy showt met koninklijke glamour in Palazzo Brancciato -1-

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Best dressed lawyer!

Bos & Baruch Podcasts

 

 

PodCast 12 :
Is automobilisten pesten echt nodig - Twijfels over het klimaatevangelie - Zoeken naar praktische oplossingen - De onvermijdelijke Beterweters blijven trots met hun fouten doorgaan - Interessante theorie over de overeenkomst van elementen uit de quantumtheorie en paranormaal denken over levensvormen - Soms is onze grote wereld toch heel klein - Regeringsleiders op de wereldtop over de ontbossing van de Amazone om de longen van de wereld te beschermen - Grensoverschrijdend gedrag is een categorie apart.

PodCast 13 :
Bootramp voor de kust van Ameland - Gevolgen voor ons Erfgoed de Waddenzee - Brandgevaar elektrische auto's mogelijk onderschat - Kamervoorzitter Khadija Arib (on)terecht de maat genomen door anonieme beschuldigers. Wie zei wat? Uitvergroot door 'deftige roddeljournalistiek' - Macht en tegenmacht op de balans vooral in politiek en sport - Onvolledige discussie over het Nederlandse Kabinet - The Black Day in New Delhi en het leven van de Dalit of Onaanraakbaren in India. Een onverzoenlijke hardheid van het regime daar isoleert grote groepen anders gelovigen waaronder ook miljoenen christenen tot leven in afschuwelijke omstandigheden aan de onderkant van de maatschappij.

Alweer een nieuwe politieke partij? Meet Rainbow Soulclub

ppp25Het gebeurt allemaal in W139 van 23 mei tot 27 juli 2025.  Daar wordt de PPP by Sunflower Soup opgericht ...  

Dit voorjaar brengt het collectief Sunflower Soup PPP tot leven – een politieke partij voor aardappelen en andere wezens. PPP transformeert W139 tot een plek voor collectieve praktijk: een open werkruimte waar je welkom bent om te creëren en te delen!

Hoewel de aardappel een belangrijke metaforische rol speelt binnen de partij, zijn de P's vatbaar voor vele interpretaties: PPP zou kunnen staan ​​voor Protorealistisch Panpolitiek Project, Praktische Partij van Provocatie of Paraprofessioneel Prototype voor Progressieve Voortplanting. Op deze manier fungeert PPP als een pluriform platform voor over het hoofd geziene of verduisterde perspectieven en wil het een toevluchtsoord zijn voor degenen die de huidige politieke status quo uitdagen.

Via een uitgebreid workshopprogramma zal PPP zich gedurende twee maanden geleidelijk verder uitbreiden. Een veelheid aan collectieven, makers en bezoekers zal gezamenlijk de politiek van de aardappel verkennen en bijdragen aan PPP. PPP zal niet alleen speels en speculatief zijn, maar ook een echte fysieke plek van politieke verbeelding en verbinding worden, waar alternatieven worden voorgesteld voor de manieren waarop hedendaagse politiek vorm krijgt.

Ontdek binnenkort meer over het workshopprogramma op hun website!

Zonnebloemsoep is ontstaan ​​vanuit een gedeelde activistische betrokkenheid en de behoefte om te onderzoeken wat kunst kan betekenen buiten de grenzen van het individu.

Het uiterst gedreven culinair-politieke programma van de PPP wordt ondersteund door het Amsterdams Fonds voor de Kunst, het Mondriaan Fonds en het Fonds voor Cultuurparticipatie.

viet69 زوج امي الحنون - سكس مترجم wwwxxx www xxx Xem Sextop1 Hay Và Mới Nhất افلام xnxx سكس اجنبي سكس فيديو سكس نيك بنات افلام عالي الجودة XNXX sunny leone xxx videos क्सक्सक्स वीडियो xxxn en español en profesor sex video yuporn free sex videos